logo
Arama
Kurumsal

    Bilgi  Elektronik A.Ş, 1993  yılında , esas olarak  Elektronik  Güvenlik sektöründe  faaliyet  göstermek amacı ile kurulmuş  olup, bu yönü ile  sadece Türkiye’nin  değil  aynı  zamanda  tüm  Orta Doğu güvenlik sektörünün  en eski  ve etkin şirketlerinden birisidir. Kuruluşundan itibaren sektörde  birçok ilki  gerçekleştiren ve sektörün hemen her  önemli  kilometre  taşında  izi  olan Bilgi  Elektronik  A.Ş, bugün  Elektronik  Güvenlik  sektörünün  2  farklı  segmentinde  aktif  olarak  faaliyetlerine  devam etmektedir.

    Bilgi  Elektronik  A.Ş, halen  Hırsız  Alarm  ve  Yangın  Algılama  sistemleri  konusunda Türkiye’nin en  büyük  üreticilerinden  birisidir. TEKNİM markası altında  kendi  özgün  ürünlerinin  tasarımını  ve  üretimini  yapmakta  olan  Bilgi  Elektronik,  gerek  Türkiye’de, gerekse  ihracat  yaptığı  30’ u  aşkın  ülke  ve  yakın  coğrafyamızda   en  etkin  markalardan   birisidir. Bilgi Elektronik A.Ş, tasarımını  ve  üretimini   yaptığı  uluslararası  standartlarda  üretilmiş  geniş  ürün  yelpazesinde  yer alan bazı  ürünlerde  Türkiye’nin  tek  üreticisi  ve  ihracatçısı  konumundadır.

     Üretimin  yanı sıra  Bilgi  Elektronik  A.Ş, HUAWEI, VITEC   gibi  çok  bilinen ve  sektör  profesyonellerinin  en  çok  tercih  ettiği  CCTV  markalarının  Türkiye  temsilciliğini  yürütmektedir. Bu bilinen CCTV markaları ve  TEKNİM  ürünlerinin  yanı sıra  Avrupa’nın  en büyük  kablosuz  Alarm  üreticisi JABLOTRON ve  diğer  bir  çok markanın  ürünlerini  Türkiye genelinde bulunan sektör  profesyonellerine  dağıtımını  yapmakta, eğitim ve  satış  sonrası  destek  hizmetlerini  yürütmektedir.