logo
Arama
Menüler
Jablotron JA-100 Sistem Eğitimi

Gelişen Teknoloji ve genişleyen teknolojik ihtiyaçlar sayesinde, kullandığımız tüm elektronik cihazların hep bir adım daha ötesinde performans vermesine ihtiyaç duyarız. Bu durum akıllı cep telefonlarımızdan tutun da televizyonlarımıza, mutfak eşyalarımızdan arabamıza kadar tüm hatayımızı etkilemektedir. Hal böyleyken Evimize Kurduğumuz Alarm Sisteminin de bu teknolojik yeniliklerden etkilenip evrilmesi kaçınılmazdı.

 

Jablotron, kablosuz alarm sistemleri konusundaki tecrubesini bir adım daha ileri taşıyarak, JA-100 Sistem ile çıtayı biraz daha yukarı kaldırıp Alarm Sisteminiz ile Akıllı evinizi birleştiriyor. JA-100 Serisi Gelişmiş Alarm ve Kontrol Sistemi ile evinizi en güvenli şekilde hırsızlardan korurken, aynı zamanda eviniz üzerinde hakimiyetinizi de artırıyor. 

 

120 adet cihaz desteği ile adresli bir yapıda geliştirilen JA-100 sistem, 32 adet röle kontrolü ile de bu yapıyı, klasik sistemlerden çok daha az maliyet ile akıllı ev sistemi platformuna taşıyabiliyor.

 

İşte JA-100 Sistem ile Türkiyede ilk defa verilecek olan eğitim sayesinde, siz değerli iş ortaklarımızı; bu sistemin tüm avantajları ve Teknik olarak da neler yapabildiklerini tanıtabilmek adına 17 Aralıkta Şirketimizde gerçekleştireceğimiz eğitimimize davet ediyoruz..

 

Görüşmek üzere..