logo
Arama
Menüler
ISAF Güvenlik Fuarındaydık...

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 20 Eylül - 2 Ekim arasında düzenlenen ISAF fuarında yüksek teknoloji ürünlerimizi sergiledik.

Fuarda en çok ilgi gören sistem %100 yerli üretimimiz olan TEKNİM marka Analog Adresli Yangın Alarm Sistemleri idi. Bayilerimiz ve kurumlar tarafından oldukça beğenilen ürünlerimizin önümüzdeki dönemde ilk tercih olacağını duymamız bizi oldukça memnun etti. Yine TEKNİM marka Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemleri ve TEKNİM marka Hırsız Alarm Sistemlerimiz yoğun ilgi gördü. Ürettiğimiz ürünler ve üretici kimliğimiz hakkındaki yorumlar ve takdirler bizi çok mutlu etti.

Türkiye yetkili distribütörü olduğumuz diğer markalarımızdan

JABLOTRON markasının JA-100 serisi ürünleri bayilerimize yeni ufuklar açtı. Bilinen alarm sistemlerinin çok ilerisinde olan ve diğer markalar tarafından örnek alınan Avrupa'nın en büyük alarm üreticisinin JA-100 serisi fuarın en çok ilgi gören ürünlerindendi. 

MATRIX marka Access Kontrol Sistemlerinin network yapısı, ürünleri ve yazılımları ile özellikle Access konusunda uzmanlaşmış bayilerimizin daha önce sağlıklı çözüm bulamadığı ve aradığı özellikleri ile çok beğenildi.

HUAWEI marka IP CCTV ürünlerimiz özellikle kayıt güvenliği konusundaki benzersiz teknolojileri ile üst düzey markalar arasında öne çıktı. Özellikle prestijli uygulamalar gerçekleştiren üst düzey proje firmaların ve büyük kurumların öncelikli tercihi olacağını görmemiz bizi sevindirdi. Birçok proje firması ve bazı kurumların ile işbirliği isteklerini aldık. Dünyanın en büyük network firmalarından biri olan Huawei markasının, IP CCTV konusunda son yıllardaTürkiye'de ve dünyada gerçekleşen büyük projelerinin yankılarını fuarda bir kez daha görmüş olduk.

Standımıza gösterilen ilginin çok fazla olması ve olumlu dönüşler ve övgüler almamız bizi oldukça memnun etti. Seneye aynı yerimizde görüşmek dileklerimizle, tekrar teşekkür ederiz...

 
Foto Galeri